Урочистість з нагоди початку 2018-2019 навчального року

Вже минуло літо променисте,
І дзвоник знов до коледжу кличе нас.
Тут все святково, гарно і врочисто
В щасливу путь і в добрий час!
Хай буде всім нам день оцей, як свято,
Хай буде щастя в серці у батьків.
Хай дзвонить дзвоник гомінкий, завзятий,
Хай буде радість вищою від слів.
Хай дзвенить дзвінок веселий кришталево дзвінко.
Про новий рік навчальний сповіщає.
І покличе нас усіх в незвідані світи,
Він, наче птах, у небеса злітає!
Пам’ятати його будемо завжди!


     Ось і настав цей день  – День Знань і старту нового навчального року. Він особливий для наших першокурсників, адже вони розпочинають навчання у Рогатинському державному аграрному коледжі. Початок навчального року - це свято як для студентів так і викладачів, бо знову стартує цікава і захоплююча подорож країною Знань.

        Цього року в навчальний заклад прибули здобувати фах 205 студентів й учнів -першокурсників. Та не менш важливим цей рік є для випускників, які незабаром стануть висококваліфікованими спеціалістами і творитимуть власний професійний шлях.

  

  

   

       Від імені директора коледжу, депутата Івано-Франківської обласної ради Триніва Ігоря Васильовича, зі словами привітання виступила заступник директора з виховної роботи – Вергун Тетяна Степанівна.

      На свято до коледжу завітали о.Дмитро Бігун УГКЦ та Роман Гой керуючий Рогатинським відділенням акціонерного товариства «Райффайзен банк Аваль». Отець Дмитро благословив студентство в добру професійну путь, а Роман Гой вручив п’ятьом кращим студентам символічні дарунки з логотипами банку. Вельмишановні гості привітали молодь з початком нового навчального року і побажали успіху у здобутті професійних знань. Студенти та учні отримали материнське благословення від мами першокурсника пані Олесі Мельник. Від викладацького складу студентство вітала вихователь гуртожитку №1 Марія Лисак.

  

       До привітань приєдналися міський голова Сергій Насалик та роботодавці: Ігор Третяк, Любомир Лялька, які посприяли ремонту спортивної зали навчального закладу та закупівлі спортивного інвентаря. Тож цього року студенти у подарунок отримали 10 футбольних та волейбольних м’ячів.

     Відбулась церемонія нагородження педагогів і студентів почесними грамотами і преміями за досягнення успіхів у професійній діяльності та навчанні. А також віднедавна, за доброю традицією, в День знань посадили нове дерево на Алеї першокурсника. Право виконати цю почесну місію отримали студент I курсу механічного відділення  Роман Навальний і викладач Юрій Чепіль.

  

                                     

     На завершення урочистого дійства голова студентської ради Василина Чубата вручила ключ від «Країни професійних знань» студентці І курсу Анні Іванищук, яка запевнила, що першокурсники стануть гідним поповненням великої коледжної родини.

     Після урочистостей для студентів та учнів було проведено перше тематичне заняття «Будуємо справжню європейську державу».