Випускний 2018

Подає в святковій тиші коледж

Випуску останні позивні,

І на серці терпко, як ніколи:

Ви студенти і водночас – ні!

Сьогодні буде літо і прощання,

Легенький смуток і веселий сміх.

Останній вечір, щирі побажання…

Зі святом, друзі, привітаємо усіх!!!

      Випускний вечір – важлива подія для усіх в коледжі. Для студентів – це поріг нового часу, професійної зрілості і незалежності, для викладачів – це хвилювання за подальшу долю своїх вихованців і надія на те, що вона складеться щасливо. На шляху до диплому було багато різних моментів… Та ми впевнені, що кожен з них займе своє особливе місце в житті та історії коледжу.

      27 червня останній коледж ний дзвінок сповістив про завершення навчання у коледжі та випуск студентів IV курсів у самостійне професійне плавання. Цьогоріч Рогатинський державний аграрний коледж випустив 83 молодших спеціалістів та 58 кваліфікованих робітників.

  

   В рамках Програми святкування випускники коледжу пройшлися урочистою ходою містом до міської скульптури Божої Матері, пам’ятного знака Небесній Сотні. В храмі Різдва Пресвятої Богородиці, о. Дмитро Бігун провів  святковий молебінь за здоров’я випускників, їх добру долю і успішне майбутнє. 

  

                           

   На урочистому врученні дипломів випускникам були присутні гості: ректор Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнології ім. С.З.Гжицького Стибель Володимир Володимирович, доцент Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнології ім. С.З.Гжицького Гордійчук Наталія Миколаївна, голова райдержадміністрації Білінський Петро Степанович, міський голова м. Рогатин Насалик Сергій Степанович. Шановні гості привітали випускників зі святом і побажали щасливої дороги у доросле самостійне життя.

  

                              

       Депутат Івано-Франківської обласної ради, директор коледжу Ігор Васильович Тринів привітав випускників із завершенням навчання та отриманням дипломів освітньо-кваліфікаційних рівнів «молодший спеціаліст», «кваліфікованого робітника» та атестатів зрілості. Побажав їм знайти своє місце у житті, наполегливо і впевнено йти до досягнення мети, незважаючи на труднощі та перешкоди.

      Зі словами привітання також виступили голова студентської ради Василина Чубата, куратори випускних груп, батьки випускників та студенти І курсу.  

     Випускникам навчальних груп вручили грамоти за відмінні успіхи у навчанні, участь у гуртках художньої самодіяльності та досягнення у спорті. Також окремих студентів відзначено грошовою  винагородою від роботодавців Триніва Ігоря, Третяка Ігоря, Ляльки Любомира та Голодриги Роми. Серед студентів-випускників 3 подружні пари отримали символічні подарунки від дирекції навчального закладу та студентського профспілкового комітету.

    Директор коледжу вручив  83 дипломи молодшого спеціаліста ( з них 9 з відзнакою)  та 58 дипломів кваліфікованого робітника.

     Учасники художніх колективів коледжу з нагоди випуску подарували винуватцям свята чудові вокальні номери та захоплюючі хореографічні композиції.

 

     Батьки та педагоги провели новосформованих фахівців у широкий світ професії крізь арку з вишитих рушників-оберегів.

В добру путь випускники 2018 року!