«Міжнародні дні поля в Україні»

      20-22 червня 2018 року в УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого (смт Дослідницьке Васильківського району Київської області) пройшов спеціалізований захід «Міжнародні дні поля в Україні/International Field Days Ukraine 2018». Організаторами заходу є DLG Ukraine (DeutscheLand-wirtschafts-Gesellschaft/Німецьке сільськогосподарське товариство), Німецько-Український аграрний демонстраційний і навчальний центр та УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого.

    Голова загальнотехнічних дисциплін Ю.С.Чепіль взяв активну участь у програмі «Міжнародні дні поля в Україні», зокрема відвідав семінар «Обслуговування сучасної сільськогосподарської техніки для захисту рослин».

  

            Крім того, досить цікавими також були заходи:

  • Випробування обприскувачів на смузі з перешкодами: Agrifac, Amazone, Apache, Berthoud, Jacto, Lemken, Maschio Gaspardo, Horsch та інші;
  • Показ в роботі кормозаготівельної, посівної та грунтобробної техніки;
  • Огляд посівів на демо-ділянках: БТУ-Центр, ВНІС, Дунай Агро, Ікараі, MAЇС, Укравіт, Agrimatco, Bayer, Dr. Green, KWS, Limagrain, Nufarm, RWA, Saaten Union, Stoller, Unifer та ін.;
  • Спеціальна експозиція з технологій вирощування сої від асоціації «Дунайська соя»;
  • Технології підземного та надземного зрошення на закладених ділянках;
  • Технічні семінари на тему збереження здоров‘я грунтів та ефективне внесення ЗЗР;
  • Результати порівняльних посівів зернових та пропашних сівалок на полі.

      День поля представляє повний цикл вирощування сільськогосподарських культур: від посіву до збирання врожаю. Впершу чергу це вдала платформа для спілкування фермерів з іноземними виробниками. Цей міжнародний захід пройшов на дуже  високому фаховому та технічному рівні.

Юрій Степанович поділився позитивними, враженнями та цінним досвідом з своїми колегами, зокрема розповів про експлуатаційні та технологічні можливості сучасної сільськогосподарської техніки, новітні тенденції і напрямки розвитку ринку засобів захисту рослин  і сільського господарства в цілому.