Звітно-виборчі профспілкові збори

       14 червня у приміщенні актової зали Рогатинського державного аграрного коледжу відбулися звітно-виборчі профспілкові збори.

  

     Голова профспілкового комітету коледжу  Г.П. Замкова відкрила звітно-виборчі профспілкові збори, доповіла присутнім членам профспілки про проведену роботу за період перебування на посаді голови профкомітету.

   Члени профспілки заслухали доповідь голови ревізійної комісії Г.М.Базюк, отримали інформацію про використання коштів профспілки.

     На засіданні обрали та затвердили склад новообраного профкому, до якого увійшли викладачі та працівники навчального закладу (З.Б.Драган, О.В.Гадуп’як, О.Т.Полиняк, І.М.Романків, Ю.І.Тлучак, Б.В.Вергун, Л.І.Сметана, Р.П.Височанська, Г.М.Базюк).

    Одноголосно проголосували на посаду новообраного голову профспілкового комітету коледжу за кандидатуру З.Б.Драган. Новообраний голова профкому презентувала присутнім  програму дій, подальші перспективи та плани. На зборах обрали нових членів ревізійної комісії та соціального страхування.

  

    Член президії зборів, директор коледжу І.В.Тринів висловив щиру подяку голові профспілки навчального закладу Г.П.Замковій та її членам за проведену роботу та активну участь. Нагородив членів профспілкового комітету грамотами та подяками.