Творча зустріч «Дозволь собі мріяти»

       Все починається з мрій. Мрії бувають дуже різні. Кожна людина особлива, а тому і кожна мрія є особливою. Проте, ще варто пам’ятати, що мріяти і втілювати мрії це різні речі. Мрії можуть ніколи не здійснитися, якщо до них не докладати зусиль, тому варто робити маленькі кроки на зустріч мріям. Правда, не завжди шлях до мрії легкий і без втрат. Єдиною перешкодою до їх втілення – це негативні думки, які ще в корені ламають «крила» мріям.

   12 червня, в рамках запланованих зустрічей з сучасними письменниками рідного краю відбулося творче спілкування з неординарною особистістю, педагогом, музикантом Тетяною Шарабуряк. Юна письменниця поділилася секретами щоденного щастя, втіленням мрії, а саме виданням своєї першої книги коротких історій «12 місяців».

  

    Студенти мали можливість послухати розповідь про створення книги, мрії авторки, а також долучитися до творчої дискусії з приводу сучасної художньої літератури та власних мрій.

  

     За словами Тетяни секрет щастя полягає у тому, щоб щиро тішитися дрібницям, кожним моментом і старатися не загубитися в однотипних буднях.

          На зустрічі панувала весела, доброзичлива та творча атмосфера.