Профорієнтаційний захід «Майстерня професій»

    5 червня Рогатинський державний аграрний коледж взяв участь у профорієнтаційному заході «Майстерня професій», який проводився на базі Рогатинської гімназії ім. Володимира Великого, за ініціативи Рогатинської районної філії обласного центру зайнятості. Навчальний заклад для учасників майстерні презентував спеціальності: фельдшера-ветеринара, техніка-технолога, механіка та кухаря.

   Учні різного віку загальноосвітніх шкіл міста Рогатин мали можливість познайомитися з різноманітними та цікавими професіями, пізнати основні професійні навики та апробувати їх. Крім того, роботодавці наприкінці дійства визначили серед учнів найактивніших учасників та нагородили призами.

  

  

  

 Студенти спільно з викладачами та майстрами виробничого навчання зуміли зацікавити школярів, продемонстрували свої знання та вміння, із захопленням розповіли про обрану професію і навчальний заклад.

  

   Учні зацікавлено спостерігали за діями студентів, брали активну участь у різноманітних профорієнтаційних завданнях, отримали детальну інформацію стосовно певного виду діяльності.

  

https://www.youtube.com/watch?v=Sv9vwR3lPgY&index=2&t=0s&list=PL-Nb-wl1uFj3JJv74wBrVdcxQdwlWJDYY