Свято Миколая

 


Одним із найулюбленіших в народі свят було і залишається свято Миколая. Чим же так прославився бугатолітній єпископ Мир Лікійський, коли більше, ніж через півтори тисячолліття по його смерті, стільки любові йому випадає? І не лише в країні, де його вважають майже національним святим, але й серед усіх християнських народів? Геройством, відвагою чи мужністю? Ні, чеснотами іншого гатунку, не менш шанованими, - жертовною любовю до ближнього, милосердям. Ще за життя  його називали батьком сиріт, вдів і бідних. Святий Миколяй для нас, християн, з давніх-давен – правдиве правило віри і уособлення смиренності.

Кожна християнська душа любить його і звертається до нього зі своїми потребами, бо серце чує і знає, що він колись, за свого життя, був добродієм для християн, отож і сьогодні 19 грудня Святий Миколай завітав до Рогатинського Державного аграрного коледжу, відвідав кожну студентську групу, не минаючи жодної аудиторії, побажав студентам успішної здачі сесії, веселих св’ят, а головне приніс солодкі подарунки.


Також святкові подарунки отримав кожен працівник коледжу.


Постійну опіку з боку дирекції, профспілкової організації відчувають в навчальному закладі діти-сироти. В день Святого Миколая вони отримали солодощі та найщиріші побажання від директора коледжу І. В. Триніва.

Завершилося світкування Святого Миколая загальноколеджним виховним заходом, організоване керівниками художньої самодіяльності, які подарували глядачам хороший святковий настрій і неповторні враження.

Дирекція, профспілкові організації, працівників та студентів коледжу вітають з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим.

 

Вітаємо з Різдвом, з Новим Роком вітаєм!
Бажаєм Вам щастя, здоров’я бажаєм!
Хай серце радіє, душа хай співає,
А настрій святковий весь рік не зникає!