День цивільного захисту 10.05.18.

    10 травня згідно навчального плану було проведено День цивільного захисту. Організували та провели спортивно-масові заходи циклова комісія фізичного виховання та Захисту Вітчизни і штаб Цивільного Захисту коледжу. Мета проведення заходів – закріплення практичних умінь і навичок, загартування сили духу, фізичного розвитку у випадку виникнення надзвичайних ситуацій.

  Спортивно-виховний захід стартував із поданням сигналу загальної тривоги, було здійснено евакуацію працівників та студентів коледжу, формування пішої колони і відправлення її до місця безпечного розташування.

  

    Після успішного виведення і укриття колективів навчального закладу з усіх приміщень, відбулося урочисте відкриття військово-прикладних і спортивних змагань присвячені Дню цивільного захисту.

   На урочистому відкритті т.в.о. начальника штабу Цивільного Захисту В.Р.Пазюк виступив з привітальним словом та побажав усім учасникам сили духу й завзяття у боротьбі за перемогу.

     Програма військово-прикладних і спортивних змагань складалася із 7 вправ:

-  Комплексна естафета з медико-санітарної підготовки;

-  Одягання загально-військового захисного комплекту;

-  Армреслінг;

-  Розбирання та збирання автомата АК-74;

-  Естафета розмінування та збирання мін (картоплі) на час;

-  Евакуація пошкодженого транспортного засобу;

-  Командне перетягування канату.

    У спортивно-масових заходах взяли участь команди відділення “Механізації сільського господарства”, “Ветеринарної медицини”, “Технологічного відділення” та “Професійно-технічної освіти».

        З метою відзначення учасників та підведення підсумків свята було сформоване журі, у склад якої входили:

В.Р.Пазюк - т.в.о. заступника директора з навчальної роботи;

О.М.Баран – заступник директора з навчально-виробничої роботи відділення ПТО;

П.С.Мельниченко – заступник директора з навчально-виробничої роботи;

Н.В.Добровлянська – практичний психолог;

М.С.Гладун - завідувач технологічного відділення;

Р.С.Благий - завідувач відділення ветеринарної медицини. 

        У результаті змагання з комплексної естафети з медико-санітарної підготовки:

І місце – виборола команда відділення ПТО;

ІІ місце – отримала команда технологічного відділення;

ІІІ місце – посіла команда відділення механізації сільського господарства;

ІVмісце – здобула команда відділення ветеринарної медицини.

   

      За результатами завдання з одягання загально-військового захисного комплекту:

І місце - команда відділення ПТО;

ІІ місце - команда відділення ветеринарної медицини;

ІІІ місце - команда відділення механізації сільського господарства;

ІVмісце - команда технологічного відділення.

   

      У нелегкому та цікавому завданні з евакуації пошкодженого транспортного засобу:

І місце - команда відділення механізації сільського господарства;

ІІ місце - команда відділення ветеринарної медицини;

ІІІ місце - команда відділення ПТО;

ІV місце - команда технологічного відділення.

   

        У чесній спортивній боротьбі з армреслінгу:

І місце - команда відділення механізації сільського господарства;

ІІ місце - команда відділення ветеринарної медицини;

ІІІ місце - команда технологічного відділення;

IVмісце - команда відділення ПТО.

   

       За результатами завдання розбирання та збирання автомата АК-74:

І місце - команда відділення механізації сільського господарства;

ІІ місце - команда відділення ПТО;

ІІІ місце - команда відділення ветеринарної медицини;

ІVмісце - команда технологічного відділення.

   

       У естафеті розмінування та збирання мін (картоплі) на час:

І місце - команда відділення ПТО;

ІІ місце - команда технологічного відділення;

ІІІ місце - команда відділення ветеринарної медицини;

ІV місце - команда відділення механізації сільського господарства.

   

         У командному перетягуванні канату:

І місце - команда відділення ветеринарної медицини;

ІІ місце - команда технологічного відділення;

ІІІ місце - команда відділення механізації сільського господарства;

ІVмісце - команда відділення ПТО.

   

        За загальними підсумками спортивних змагань журі визначили наступних переможців:

  

І місце - команда відділення ПТО;

ІІ місце - команда відділення механізації сільського господарства;

ІІІ місце - команда відділення ветеринарної медицини;

ІVмісце - команда технологічного відділення.

 

Вітаємо наших переможців!