Практичне формування фахівця

      3-4 травня студенти ветеринарного відділення, другого курсу, груп В-21, В-22 відвідали одне із базових господарств с. Чесники з метою проходження навчальної практики з дисципліни «Фармакологія з рецептурою».

     Під керівництвом викладачів спеціальних дисциплін Благого Р.С., Павлів Л.П., студенти ознайомилися та набули практичних умінь і навичок з введення лікарських речовин в організм тварин.

   Майбутні фахівці ознайомилися з сучасним сільськогосподарським виробництвом ( новозбудованим комплексом розрахованим для утримання молочного поголів’я великої рогатої худоби  в кількості одна тисяча та молочним блоком), технологією виробництва продукції тваринництва, заготівлею і збереження кормів,годівлею та утримання тварин; виконанням робіт щодо ветеринарного обслуговування тварин.

  

       Студенти вводили тваринам лікарські речовини різними методами: через рот, підшкірно, внутрішньом'язово, внутрішньовенно, внутрішньоцистернально, в пряму кишку, наносили лікарські речовини на видимі слизові оболонки, шкіру та ознайомилися з іншими методами введення.

  

  

       Після проведеної практики студенти отримали новий практичний досвід, позитивні враження, мотивацію для здобуття обраного фаху.