Відбірковий етап конкурсних робіт технічної творчості та декоративно-ужиткового мистецтва

        3 травня відбулася виставка технічної творчості  студентів, учнів та викладачів коледжу. Сформована комісія проводила конкурсний відбір робіт, які будуть представлені в м. Івано-Франківськ на виставці-ярмарці, присвяченій Дню міста та Дню Матері. Оцінювали майстерність, креативність, естетичність виконання та оформлення творчих композицій.  

   Члени комісії: директор коледжу І.В.Тринів; в.о. заступника директора з навчальної роботи, завідувач відділення механізації сільського господарства В.Р.Пазюк; заступник директора з навчально-виробничої роботи П.С.Мельниченко; заступник директора з виховної роботи Т.С.Вергун; заступник директора з навчально-виробничої роботи відділення ПТО О.М.Баран; завідувач технологічного відділення М.С.Гладун і завідувач навчально-методичного кабінету Г.П.Замкова були приємно вражені роботами студентів та учнів, відмітили високий рівень майстерності та креативності обраних композицій.

  

      В основному композиції були професійного спрямування, де студенти та учні проявили свої набуті навики, творче мислення, винаходи з обраної професії. Крім того, були представлені різножанрові мистецькі роботи.

  

    Після оцінки конкурсних робіт, відбулося засідання комісії, на якій визначили кращі експонати для їх представлення на виставці в м. Івано-Франківськ.