Виховна година "Чорнобильська весна"

Чорнобильський вітер по душах мете,
Чорнобильський пил на роки опадає,
Годинник життя безупинно іде…
Лиш пам’ять, лиш пам’ять усе пам’ятає.

       Не із сторінок стародавніх літописів і не з легенд та переказів увірва­лось у наше життя це лячне і моторошне слово... Чорнобиль. Слово це ста­ло символом горя і страждань покинутих домівок, розорених гнізд, здича­вілих звірів. Важким колесом «прокотилась» Україною аварія на Чорно­бильській атомній електростанції.

    Чорнобиль. Це слово відоме по всьому світу. Але асоціюється воно не з цілющим полином українських земель, а аварією на Чорнобильській АЕС, яка стала трагедією не тільки для України, а й для всього людства.

    У 2018 році минає 32 роки з Дня Чорнобильської катастрофи. Проте, цей невгамовний біль, все ще болить. Цей слід залишиться на завжди в пам’яті людства. Наслідки вибуху на ЧАЕС ми відчуваємо і дотепер.

    У коледжі з 23 по 27 квітня проводитиметься тиждень циклової комісії природничо-математичних дисциплін.

   У рамках програми тижня циклової комісії 24 квітня викладачами О.І.Рутило та О.Ю. Благою була організована і проведена виховна година «Чорнобильська весна».

  

      Викладачі нагадали студентам І курсу про чорну дату в історії України, яка досі віддає важким відгомоном минулих десятиліть. Студенти також мали можливість переглянути документальний фільм «Загублений світ», в якому відтворили хід подій в рокову ніч з 25 на 26 квітня 1986 року і усвідомити, пережити глобальні наслідки цієї трагедії.