Співпраця коледжу з Тюрінгійською Агенцією європейських програм

      Цього року голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич, депутат обласної ради, директор Рогатинського державного аграрного коледжу Ігор Тринів зустрілися з членами правління Тюрінгійської Агенції європейських програм Ліліаною Грицишин та Вернером Ройтером (делегація землі Тюрінгія (Федеративна Республіка Німеччина). В ході зустрічі сторони обговорили перспективи співпраці між навчальним закладами Прикарпаття та землі Тюрінгія.

     В рамках перебування на Прикарпатті також відбулося підписання тристороннього Меморандуму про співпрацю між Тюрінгійською Агенцією європейських програм, Івано-Франківським громадським осередком ВГО "Асоціація працівників ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації" та Івано-Франківською обласною Асоціацією працівників професійно-технічної освіти.

   Документом передбачена співпраця в галузі професійної освіти, а саме готельного, медичного, сільськогосподарського напрямку та участі у програмах Європейської комісії. Вона дасть можливість професійним навчальним закладам області стати партнерами у консорціумах при підготуванні та реалізації проектів ЄС і отримати на це фінансування. Також молодь із області зможе поглибити рівень своїх знань, пізнати європейські цінності, вивчити німецьку мову і стати висококваліфікованими спеціалістами.

      Тож у рамках візиту відбулось підписання меморандуму про співпрацю з коледжами Івано-Франківської області: Івано-Франківським базовим медколеджем, Франківським коледжем ресторанного сервісу і туризму, медичним коледжем ІФНМУ та Коломийським медколеджем та Рогатинським державним аграрним коледжем.

    Після підписання меморандуму про співпрацю запланована  поїздка представників Івано-Франківської області та членів управління Тюрінгійської Агенції європейських програм у навчальні заклади І та ІІ рівня акредитації Івано-Франківщини.

       12 квітня у коледжі відбулася організаційна нарада директора коледжу І.В.Триніва з 16 студентами 3-4 курсів усіх відділень навчального закладу, які бажають поїхати на навчально-виробничу практику та роботу на землі Тюрінгія (Федеративна Республіка Німеччина). Під час наради було прийнято рішення призначити відповідальними за підготовку до фахового випробування володіння німецькою мовою рівня В1 викладачів німецької мови Г.В.Приплоцьку та М.І.Дарміць.  Для обраних студентів будуть проводитися позаурочні заняття для підвищення рівня знань з німецької мови, підготовка триватиме місяць часу. Також було визначено, що 20 травня відбуватиметься оформлення документів студентам для виїзду за кордон.

  

   Ігор Васильович націлював студентську молодь на перспективи їхнього професійного становлення, вдосконалення професійних вмінь, знань і навиків на сучасних провідних європейських підприємствах з новітніми технологіями. Порекомендував прислухатися до корисної настанови «Успіх приходить до працелюбних  і наполегливих людей».