Чергове засідання педагогічної ради 28.03.2018 року

 28 березня відбулося чергове засідання педагогічної ради, на якому обговорювалися питання:

1.Особистісно-орієнтована освіта і технології;

2.Аналіз виконання навчальних та виробничих практик та завдань педагогічного колективу;

3.Про звільнення учнів та студентів від здачі ДПА у формі ЗНО згідно наказів Міністерства охорони здоров’я та Міністерства освіти і науки України №72/78 від 01.02.2013р. пункт 6 Рогатинської ЛКК та Галицької ЛКК.

 Викладач природничо-математичних дисциплін Драган З.Б. доповідала присутнім членам педради про особистісно-орієнтовану освіту та технології, її застосування у навчально-методичній роботі педагогічних працівників коледжу.

Зокрема зазначила, що центром особистісно-орієнтованого навчання є особистість студента/учня, її самобутність, самоцінність. Метою особистісно-орієнтованого навчання є процес психолого-педагогічної допомоги студенту в становленні її суб'єктивності, культурної ідентифікації, соціалізації, життєвому самовизначенні. Особистісно-орієнтоване навчання забезпечує перетворення учня/студента  з пасивного спостерігача, який засвоює знання та досвід, на активного співрозмовника та співробітника, суб'єкта навчально-виховної діяльності, продуктивної праці.

Зоряна Богданівна, здійснивши аналіз роботи викладачів, підвела підсумок сказавши, що найчастіше використовуються такі особистосно-орієнтовані технології як: проектні, освітні електронні програмно-педагогічні засоби (електронні підручники, посібники, мультимедійні презентації).

  

Викладач природничо-математичних дисциплін Веркалець Р.В. поділився з присутніми знаннями, які здобув під час навчального семінару в Києві. Зокрема, розповів про використання новітніх сучасних Google технологій у освітньому процесі, які дозволяють якомога більше спростити роботу вчителям, викладачам під час проведення навчального заняття.

  

Заступник директора з навчально-виробничої роботи Мельниченко П.С. довів до відома присутніх інформацію про проведений ним аналіз виконання навчальних та виробничих практик та завдань педагогічного колективу. Петро Степанович зауважив, що слід максимально використовувати бази практик, з якими укладено договори. А також зазначив на необхідності дотримання і виконання правил внутрішнього розпорядку педагогічними працівниками.

Заступник директора з навчально-виробничої роботи відділення ПТО Баран О.М. доповіла про звільнення учнів та студентів від ДПА у формі ЗНО згідно наказів Міністерства охорони здоров’я та Міністерства освіти і науки України №72/78 від 01.02.2013р. пункт 6 Рогатинської ЛКК та Галицької ЛКК згідно  поданого списку.

Директор коледжу І.В.Тринів звернув увагу на такі питання, як підготовка студентів та учнів до ДПА у формі ЗНО з української мови, участь студентів та учнів в обласних олімпіадах із загальноосвітніх предметів, атестацію педагогічних працівників.  Також Ігор Васильович повідомив присутнім членам педради про можливості укладення міжнародного договору стосовно практичного навчання студентів коледжу на базі провідних німецьких аграрних підприємств.