Тиждень духовності у коледжі

Оберігайся злого – твори добро

Отець Іван Боско

Людина є не тільки мікрочастинкою космосу, але й велетенським, дуже складним, багато в чому ще невідомим світом. Внутрішній або духовний світ людини – це безмежність найрізноманітніших почуттів і відчуттів, емоцій і настроїв, задумів та ідей, понять і образів, фантазій та ідеалів, цінностей та теорій. Тому пізнання внутрішнього світу людини не менш необхідне й важливе ніж пізнання оточуючої дійсності. Духовність — це фундамент особистості, який визначає усі її матеріальні якості та цінності, це пізнання світу, себе, змісту призначення себе в світі.

 Тому в період великого посту, коли ми стараємося осмислити своє життя і особливо дбати про своє вдосконалення і зростання, у коледжі проводився Тиждень духовності .

В рамках тижня проводилися заходи направлені на формування духовної особистості:

 Щоденна молитва «Боже великий, єдиний нам Україну храни» закликала нас жити  за законами Істини, Добра і Краси.

 Студенти навчилися наповнювати серце справжньої людини християнськими цінностями та чеснотами  під час бесіди «Моя мрія у житті – бути людиною», яку провели куратори  навчальних груп Блага О.Ю. та Драган З.Б. Приємно те, що студенти не були байдужими – взяли участь у бесіді, навівши приклади безкорисливої любові та самовідданої пожертви та допомоги таких видатних особистостей як Мати Тереза, Любомир Гузар, Андрей Шептицький, Іван Боско, підготували цікаві притчі. Це спонукало всіх присутніх до пошуку відповідей на запитання: Що я можу зробити для того, щоб світ був кращим , добрішим? Що означає милосердя? Чи знаємо і дотримуємося ми християнських цінностей і заповідей Божих? А також зрозуміти та осмислити істину, що лише той, хто буде допомагати ближньому, зможе стати щасливим і примножить своє багатство.

  

  

   

 

Особливо цікавою і змістовною для студентів була зустріч із духовним наставником отцем Дмитром Бігуном зініційованою директором  коледжу І.В. Тринівим. Студенти мали можливість отримати відповіді на питання, які для них важливі та актуальні, а також відчути підтримку, почути добру пораду, настанову і поговорити про найголовніше.

  

  

Організатори тижня духовності вірять у те, що якщо ми, завдяки щоденній праці, будемо будувати духовне спілкування, виховувати духовні цінності, то в майбутньому матимемо витвір мистецтва – справжній храм людської душі.

Пам’ятаймо слова Блаженнійшого Любомира Гузара: «Ми маємо віддавати – давати у світ добро, милосердя, любов. Я бачу кожну професію як служіння. Лікар, вчитель, письменник, робітник і навіть політик – то служіння іншим. Тільки тоді, коли ми віддаємо, стаємо багатшими. Треба формувати в людях розуміння служіння».