Перший випуск 2017 / 2018 навчального року

Як гучно музика луна у коледжі сьогодні

                     І ніжно смуток обійма за плечі…

                     В очах у кожного – і гордість, і надія,

                     Бо випускний в технологів - прощальний вечір

 

      23 лютого відбулося перше у 2017/2018 навчальному році урочисте вручення дипломів випускникам спеціальності 5.05170190 «Зберігання, консервування та переробка м’яса» Рогатинського державного аграрного коледжу.

       З цією знаменною подією випускників привітав депутат Івано-Франківської обласної ради, директор коледжу Тринів Ігор Васильович.  

    Боже благословення на добру долю та самостійне доросле життя винуватці свята отримали від духовного наставника коледжу, військового капелана, декана церкви Різдва Пресвятої Богородиці отця Дмитра Бігуна . На знак вдячності за заступництво Божої Матері впродовж років навчання випускники  Борей Тетяна та Гуцало Роман поклали квіти до каплички Покрови Божої Матері.

  

   За активну роботу у студентській раді і студентському профкомі, участь в художній самодіяльності та спортивному житті коледжу окремі випускники були нагороджені грамотами.

  

    З хвилюванням у серці вітала тепер уже колишніх своїх студентів куратор групи  Височанська Роксолана Прокопівна. Побажала їм знайти своє місце в житті, постійно вдосконалюватися і не зважаючи ні нащо рухатися вперед.

 

     Цей урочистий день був не менш святковим і для батьків випускників. Зі словами привітання і материнським благословенням виступила мама випускника  Братаха Назарія - Ольга Остапівна.

   Учасників художньої самодіяльності зворушливо вітали їхні друзі – народний аматорський танцювальний колектив «Юність Опілля» та вокаліст Михайло Олійник.

    

 

  

   Святковий захід завершився врученням дипломів молодшого спеціаліста, атестатів зрілості та урочистою ходою крізь арку вишитих оберегів.

  

Вітаємо зі святом Вас, дорогі випускники! Нехай вам щастить на вашому життєвому шляху!