Мітинг-реквієм «День пам’яті Небесної сотні. Герої не вмирають»

         Герої Небесної Сотні назавжди змінили нашу Україну і самих українців, підняли наш національний і патріотичний дух. Саме завдяки Майдану наша держава довела всьому світові гідність, мужність і тверду волю українців до справедливості. Ціною цього стала смерть сотні невинних людей, що віддали своє життя заради нової України.

            20 лютого 2018 року виповнюється 4 роки з часу тих трагічних подій, коли багато молодих душ загинули за наше світле майбутнє.

           В цей день, на подвір’ї коледжу, біля каплички та пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні відбувся мітинг-реквієм.

     У заході з нагоди вшанування загиблих учасників Революції Гідності взяли участь голова райдержадміністрації Петро Білінський, міський голова м.Рогатина Сергій Насалик, голова ГО «Воїни АТО Рогатинщини» Тарас Гаєвич, а також учасники Революції Гідності та бойових дій в зоні АТО.  

  

          Військовий капелан, декан Рогатинський, отець Дмитро Бігун змовив молитви за душі Героїв Євромайдану: «Вони віддали своє життя за нашу Україну, щоб ми жили сьогоднішній день краще. Вшановуючи їх світлу пам’ять, ми маємо бути сьогодні єдиними, бо Україна в нас одна».

              Від імені майданівців виступив учасник Революції Гідності, голова ГО «Воїни АТО Рогатинщини» Тарас Гаєвич, який нагадав що історія будь-якого народу містить періоди, дати, які є вирішальними і доленосними в його житті. Такими героїчними сторінками  для нас є трагедія Голодомору та Бабиного Яру, бій під Крутами та багато інших. А тепер нам довелося стати свідками і учасниками ще однієї масової  трагедії українства.

              Сьогодні ми низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю людей, яких було жорстоко вбито у центрі Києва в мирний, цивільний час. Це – герої Небесної Сотні, яких значно більше, ніж сотня полягло під час акцій Революції Гідності з грудня 2013 року по лютий 2014.

                      Студенти коледжу, голова студентської ради Василина Чубата і голова студентської ради гуртожитку Василь Сливчук поклали квіти до підніжжя пам’ятного знаку Небесній сотні.

      Від всього студентського колективу, Василь Попик звернувся до всіх присутніх із закликом не бути байдужими, щоб наслідки Революції Гідності не були даремними: « Наші студенти, теж стояли на Майдані. Наш Майдан розпочався тут, біля цієї каплички, ми проходили вулицями нашого міста із закликами за євроінтеграцію. Тому ми усвідомлюємо, що сьогодні не лише вивчаємо історію в аудиторіях коледжу, а й творимо її. І віримо в те, що подвиг Героїв Небесної сотні не марний. Віримо, що Герої не вмирають, вони дивляться на нас з неба теж з надією».