Виховний захід до Дня Закоханих

            На вулиці мете і лютує лютий, а серце б’ється хвилююче радісно. У цей день замерзле місто теплішає від щасливих посмішок, тендітних букетиків, дбайливо захованих від холоду під куртками і тисяч листівок у формі сердечок, які переслідують нас всюди.

           14 лютого молодь і не тільки молодь в Україні відзначає День закоханих. Для нас це нове свято, воно прийшло до нашої країни з Заходу всього лише років двадцять тому. 

         З ініціативи студентської ради 14 лютого було проведено культурно-розважальну програму до Дня Закоханих «Любов врятує світ». У святковому заході взяли участь активні й талановиті студенти коледжу, варто відзначити активність у підготовці заходу студента ІV курсу Андрія Горфиняка.

  

  

  

       Культурно-розважальна програма була наповнена лірично-романтичними піснями, гумористичними сценками й віршами і чуттєвими танцювальними композиціями.

  

 

  

         У залі серед присутніх глядачів панувала весела та святкова атмосфера. Глядачі активно підтримували виконавців на сцені аплодисментами і посмішками.

  

    

          У заході взяв участь головний спеціаліст сектору молоді та спорту Рогатинської райдержадміністрації -  Володимир Гринчишин.

              Після концерту відбулася святкова дискотека для студентів.