Виховна година «Пам'ять із полум’я Афганістану»

      15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав (Указ Президента України від 11 лютого 2004 року №180/2004).

   29 років тому в Афганістані закінчилася десятилітня військово-політична спецоперація Радянського Союзу, участь у якій взяли 160 375 військовослужбовців – вихідців з України, 3 360 з яких – загинули, 72 – пропали безвісти, 3 560 – стали інвалідами.

   Літопис афганської війни містить безліч прикладів героїзму, не применшує честь та гідність воїнів, які самовіддано виконували свій обов’язок в горах та пустелях, в повітрі, в наступі та обороні, при врятуванні бойових товаришів та мирних жителів країни.

    Афганська кампанія залишила невиліковну рану у душах та серцях тих, хто пройшов вогненними гірськими стежками, хто втратив друзів, синів чи батьків.

     З нагоди 29 річниці виходу радянських військ з Афганістану в Рогатинському державному аграрному коледжі 13 лютого було проведено годину спілкування на тему: «Пам'ять із полум’я Афганістану». Її підготували студенти  груп М-11 та В-11 разом з кураторами Гандзин О.М, Полиняк О.Т. та Цегельнюк Г. А. Прозвучали пісні, вірші в пам'ять про загиблих .

  

     Студенти вшанували пам’ять військовослужбовців,  які віддали своє життя, виконуючи миротворчу місію, хвилиною мовчання.

    Говорили на відкритій виховній годині і про сучасне покоління захисників Батьківщини, яке продовжує славетні бойові традиції ветеранів Афганістану і в жорстоких боях на Сході України відстоює державну незалежність та територіальну цілісність країни.