Благодійний концерт Святослава Края

    Будь-яка допомога нашим воїнам сьогодні дуже важлива, їм необхідна наша увага, наша підтримка. Їх доблесть, мужність, відвага і самовідданість викликають почуття гордості і вселяють упевненість в тому, що ми переможемо, і на нашу землю прийде довгоочікуваний мир.

    Розуміючи це, 8 лютого у Рогатинському державному аграрному коледжі відбувся благодійний концерт за участю буковинського волонтера Святослава Края на підтримку воїнів, що захищають східні рубежі нашої країни.

   У залі, де проходив захід, зібралися студенти, учні, викладачі, працівники навчального закладу. Тут була встановлена скринька для пожертвувань, а також невелика інсталяція з фотографіями військовослужбовців, що проходять службу в зоні АТО.

   Концертна програма Святослава розпочалася вшануванням пам’яті полеглих воїнів за волю України і піснею, яка вперше прозвучала на Майдані «Гордімося, друзі, що ми українці».

  

   Благодійну акцію також підтримав депутат Івано-Франківської обласної ради Ігор Тринів, який вручив від себе особисто 500 гривень.

   В ході благодійної акції-допомоги коледжною родиною було зібрано 6014 гривень, з яких 2000 гривень передали Святославу Краю. На підтримку викладача коледжу Богдана Антоняка, який  в даний час перебуває на передовій адресно передано 900 гривень, а також на його прохання на суму 1131.56 грн. придбано моторне мастило до санітарної машини, масляний фільтр і продукти харчування для воїнів-побратимів. 2500 гривень із зібраних коштів передано в районний штаб допомоги учасникам АТО. 482 грн. використано на продукти для приготування вареників для воїнів.

  

   Співак із суми вручених йому коштів пожертвував 1000 грн. на придбання берців для викладача-воїна Антоняка Б.В. та акцію «Вареник для воїна».  Концертна програма у виконанні Святослава Края була прийнята глядачами із захопленням.

   На закінчення прозвучали слова подяки від депутата обласної ради, директора коледжу Триніва І.В., всім небайдужим людям,  хто підтримав благодійну акцію.

    

      На заході була присутня і виступила заступник голови райдержадміністрації Оксана Канюка.