Запрошення на навчання

        З профорієнтаційною метою із студентами випускної групи технологічного відділення  зустрілась  декан «Факультету харчових технологій  та біотехнології» Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнології імені С.З. Гжицького  Паска Марія Зіновіївна.

      Вона ознайомила їх з умовами прийому на денну та заочну форми навчання у 2018 році. Марія Зіновіївна відзначила, що пріоритетним напрямом підготовки фахівців харчової промисловості є спеціальність «Технологія зберігання, консервування та переробки м’яса». Зауважила, що студенти цього фаху вивчають первинну переробку сільськогосподарських тварин і птиці, а також переробку м’ясної сировини, технологію виробництва традиційних м’ясних продуктів та сучасних м’ясних делікатесів і напівфабрикатів. 

  

    А також студенти інженери-технологи поглиблюють свої знання із контролю якості сировини і готової продукції, вивчають основи автоматизованого проектування сучасних підприємств галузі та технологічне обладнання галузі. Марія Зіновіївна запросила студентів продовжити навчання  у  університеті  за спеціалізацією «Технологія зберігання, консервування та переробки м’яса».