Атестація лабораторій та кабінетів

      Згідно положення та наказу директора, в коледжі 11 січня розпочато атестацію лабораторій та кабінетів по затвердженому графіку. Метою та завданням атестації є:

-         встановлення відповідності навчально-матеріальної бази до діючих навчальних планів і програм підготовки молодших спеціалістів;

 

-         розробка, узгодження та введення нових лабораторних і практичних робіт на сучасному обладнанні.

 

       Розпочав роботу голова комісії, заступник директора з навчальної роботи Вільчик Володимир Оелянович, який наголосив про важливість цього заходу, зупинився на окремих пунктах атестації і підкреслив роль циклових комісій на цьому етапі.

     Відповідно до наказу черговій атестації підлягають 19 лабораторій та кабінетів. Свою роботу комісія почала з відділення ПТО.

  

  

Відрадним є той факт, що першими представляли свої лабораторії та кабінети молоді майстри  виробничого навчання, нещодавні наші випускники Тлучак Юрій Іванович та Сухай Андрій Васильович. Педагоги, згідно вимог положення про атестацію продемонстрували робочій комісії наявні в лабораторіях паспорт, обладнання, робочі місця та методичне забезпечення для проведення лабораторно-практичних занять.

За перший день роботи комісією оцінено 4 лабораторії та кабінети:

- лабораторія та майстерня електромонтажних робіт (Тлучак Ю.І.);

- охорони праці та БЖД (Сухай А.В.);

- технології приготування їжі (Сидій Н.Т.);

- електротехніки з основами автоматики.

  

 

Завершить свою роботу комісія підсумковим засіданням 17 січня, після оцінювання всіх передбачених наказом кабінетів і лабораторій.