Святкування Миколая у коледжі

      Напевно, чи не найдужче ми любимо зиму за незабутні свята, за їхню казковість і чарівність - День Святого Миколая і Новий рік, Різдво і Щедрий вечір. Та найочікуванішим і найрадіснішим для дітей та дорослих залишається свято Миколая.

   Вітання до свята Миколая, подарунки та святковий настрій дарували дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування – дирекція коледжу, студентська профспілка і студентська рада. За традицією у цей день у конференц-залі зібрались студентський актив та адміністрація коледжу. Директор коледжу Тринів Ігор Васильович привітав усіх студентів із початком зимових свят і закінченням І навчального семестру і побажав усім міцного здоров’я, гарного настрою та успішної здачі зимової екзаменаційної сесії.

  

  

     Також привітали зі наступаючими новорічно-різдвяними святами студентів, викладачів і працівників коледжу учасники народного аматорського хорового колективу «Опільські роси». Спільно з художніми керівниками вони пройшлися навчальними аудиторіями коледжу, виконуючи різдвяні колядки.

  

  

     Цього ж дня, заступник директора з виховної роботи Т.С.Вергун і практичний психолог Н.В.Добровлянська спільно з учасниками художньої самодіяльності за підтримки директора коледжу, депутата обласної ради І.В. Триніва підготували зимове казкове свято для дітей працівників коледжу.

  

  

  

  

       На святі звучали історії про життя Святого Миколая, пісні і вірші про нього, дітлахи із задоволенням танцювали та грали у веселі ігри й конкурси, розгадували загадки, але коли на гостину завітав сам Миколай з мішком подарунків, радощам малюків не було меж. 

          Кожна дитина за декламування вірша чи виконання пісні отримала щедрий подарунок від Святого Миколая.