Виховна година «Як жити у світі, в якому є ВІЛ/СНІД?»

            Всесвітній день боротьби зі СНІДОМ щорічно відзначається по всьому світу 1 грудня. Цей День став одним з найбільш важливих міжнародних днів, пов'язаних з питаннями охорони здоров'я і однією з ключових можливостей підвищення інформованості, вшанування пам'яті загиблих від хвороби, і можливості відзначити такі досягнення як розширення доступу до лікування та заходів профілактики.

        Цей міжнародний день служить справі зміцнення організованих зусиль по боротьбі з пандемією ВІЛ-інфекції та СНІДУ, що розповсюджується по всіх регіонах світу. Організовані зусилля направлені на зміцнення громадської підтримки програм профілактики розповсюдження ВІЛ/СНІД, на організацію навчання та надання інформації з усіх аспектів ВІЛ/СНІД.

       В гуртожитку №2 Рогатинського державного аграрного коледжу, 4 грудня відбулась година спілкування «Як жити у світі, в якому є ВІЛ/СНІД?».

       Метою виховного заходу була ознайомити мешканців гуртожитку із достовірною інформацією про ВІЛ та СНІД, розкрити значення здорового способу життя для профілактики передачі ВІЛ, навчити правильно оцінювати різні життєві ситуації, знаходити оптимальні шляхи вирішення проблем і формувати високоморальні якості особистості.

          Вихователь гуртожитку Г.М.Базюк ознайомила присутніх з історією хвороби, з симптомами, діагностикою і лікуванням невиліковною хворобою ХХІ століття.

       Голова ради гуртожитку В.Середюк розповіла про історію виникнення Червоної стрічки – міжнародного символу боротьби із СНІДОМ.