Науково-практичний семінар: «Ми і сучасна ветеринарна медицина».

      Ще в далекому 1884 році видатний ветеринарний лікар минулого С.С. Євсеєнко своїм висловлюванням «Людська медицина охороняє людину, а ветеринарія зберігає людство» зблизив ці дві галузі незважаючи на специфічність ветеринарної медицини, що відрізняє її від людської.

   Лишень варто згадати, що «братам» нашим меншим, як і людям властиві не тільки радощі, а і смуток, біль, хвилювання, сльози. Коли вони хворіють, то на допомогу приходять саме фахівці ветеринарної медицини.

  

    Нещодавно при лабораторії «Епізоотологія і мікробіологією» Рогатинського державного аграрного коледжу, під керівництвом викладача Гадуп’як О.В. відбувся науково-практичний семінар: «Ми і сучасна ветеринарна медицина».

   Учасники семінару поділилися думками, щодо порад майбутнім фахівцям, які бажають мати успіх у професійній практичній діяльності. Особлива увага зверталась на відкрите співчутливе серце, спокійний темперамент, поміркованість, доброчесність і звичайно професіоналізм молодого фахівця.

  

    Демонстрування та обговорення в сучасному розумінні комплексного огляду тварин і прийняття рішень, а також методика протезування тварин викликали не аби який інтерес.

  

Окрилені розумінням ролі фахівця ветеринарної медицини в сучасному суспільстві вдячні студенти виявили бажання проводити такі семінари систематично.