Відкрите заняття з дисципліни «Іноземна мова»( за професійним спрямуванням)

     29 листопада викладач Куріца Маріанна Ігорівна, член циклової комісії мови та літератури, провела відкрите заняття з дисципліни «Іноземна мова» (за професійним спрямуванням). Тема заняття: «Симптоми нездужання. На прийомі у лікаря». Мета заняття:

-навчити студентів володіти основною медичною лексикою та фразами. Вміти використовувати дані знання на практиці;

-вдосконалити навички вживання нових лексичних одиниць; навички аудіювання, читання й усного мовлення, розвивати мовну здогадку й мовленнєву реакцію студента;

-виховувати у студентів культуру здорового способу життя.

  

     Під час проведення практичного заняття усі студенти були активними. Маріанна Ігорівна використовувала різні види діяльності, що зробило заняття цікавим та яскравим. Для кращого розуміння та сприйняття інформації демонструвалися відеоматеріали, а також висвітлювалися на дошку усі вправи для ефективного засвоєння матеріалу..

  

   Творча атмосфера панувала протягом усього заняття. Креативність викладача сприяла високому рівню засвоєння студентам нового матеріалу. Позитивними враженнями від проведеного заняття ділилися викладачі циклової комісії мови та літератури та завідувач навчально-методичного кабінету Г.П.Замкова, завідувач технологічного відділення М.С.Гладун.