«Ярмарка кар’єри»

    Рогатинський державний аграрний коледж давно вже тісно співпрацює з Рогатинською районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості.

    Тож нещодавно за ініціативи дирекції коледжу, 23 листопада була організована зустріч спільно з працівниками центру зайнятості для студентів IV курсів з роботодавцями. Метою зустрічі була розширення уявлення студентської молоді про можливості працевлаштування в умовах сучасного ринку праці, підвищення рівня поінформованості про сучасні методи та джерела пошуку роботи.

  

   На зібранні були присутні заступник директора з навчальної роботи В.О.Вільчик і заступник директора з навчально-виробничої роботи П.С.Мельниченко. Перед початком заходу виступив з привітальним словом Володимир Омелянович, наголошуючи студентам максимально отримати для себе необхідної інформації для подальшого працевлаштування.

   Заступник директора, начальник відділу надання соціальних послуг Любов Попель поінформувала присутніх про місцевий ринок праці, ознайомила з новітніми формами надання соціальних послуг клієнтам служби зайнятості.

   Студенти мали можливість познайомитися з представниками роботодавців району: СФГ "Камінець", фізичною особою-підприємцем Шидзінським В.Й., ПП Дубчак В.Є, ПП Мельник З.М.

   

  

    Кожен з представників повідомили студентам про специфіку роботи на підприємствах, необхідність кадрів, умови працевлаштування, вимоги до працівників. Зустріч відбувалася у формі діалогу, присутні задавали запитання, які їх найбільше цікавили стосовно запропонованих їм вакансій. Окремим змістовим аспектом бесіди стало питання щодо переваг легального працевлаштування.

   Зустріч виявилась плідною і результативною для обох сторін, адже забезпечення молодих людей робочими місцями і підприємств кадрами на Україні зараз дуже необхідно і актуально.