Урочистість до Дня Студента

 Студентський час – це не просто звичайні будні, це чудові дні, які дарують великий багаж знань, досвід і впевненість.

Студенти – це надія і опора держави. Носити звання студента – це честь, гідність для будь-якої людини. Студентське життя - найпрекрасніша пора. Саме студентські роки найцікавіші і незабутні, наповнені романтикою та безтурботністю.

В Україні 18 років поспіль 17 листопада святкують День Студента. Напередодні свята в актовій залі силами студентської ради організовано та проведено святкову дискотеку. Вечір був насичений танцями, жартами, різноманітними конкурсами і піснями.

В день професійного свята студентів в Рогатинському державному аграрному коледжі відбулося святкування. Організували веселе і жартівливе дійство студенти навчальних груп - учасники художньої самодіяльності  на чолі із заступником директора з виховної роботи Тетяною Степанівною Вергун.

  

Привітали студентство коледжу директор навчального закладу Ігор Васильович Тринів, голова профкому студентів Роман Степанович Благий і голова студентської ради Василина Чубата.

На святі виступали юні таланти коледжу, які зачаровували піснями, танцями, смішили театральними сценками на студентську тематику.

  

  

  

На урочистості були нагороджені студенти та учні, які продемонстрували читацьку майстерність, спортивні досягнення, військову підготовку, активну участь в різноманітних заходів.

  

 Зал гучно і жваво аплодував виступам учасників святкового концерту.

Студентська пора — це те, що не затирається в пам’яті, загубившись серед безлічі життєвих подій, те, що із протягом часу зберігає всі яскраві фарби.