Святкування Дня працівника сільського господарства

 

Колоситься стигле жито в полі,

Дозрівають яблука в садах,

Скільки є терпіння і любові

В ваших вмілих лагідних серцях!

Ваші руки землю обробляють,

Та збирають щедрий урожай,

Ми сьогодні з святом вас вітаєм,

Ви ж щоденно славите наш край!

 Сільськогосподарська галузь для української держави завжди була однією із пріоритетних сфер розвитку економіки країни. Господь наділив українську державу багатими на чорнозем, родючими землями.

День працівника сільського господарства щорічно в Україні відзначається у листопадові дні. Свято встановлено в Україні «…на підтримку ініціативи працівників агропромислового комплексу України…» згідно з Указом Президента України «Про День працівників сільського господарства» від 7 жовтня 1993 року.

Рогатинський державний аграрний коледж здійснює фахову підготовку молодих спеціалістів агропромислового спрямування. Тому, традиційно з метою  вшанування Дня працівника сільського господарства  у навчальному закладі проводяться святкові заходи.

На цьогорічному святі в залі лунали слова привітання працівникам державного аграрного коледжу від директора закладу Ігоря Васильовича Триніва. За його словами,  галузь сільського господарства одна із найважливіших сфер розвитку і добробуту нашої держави, адже саме вона забезпечує населення продовольчими продуктами. Тому праця педагогів, які формують майбутню аграрну еліту, є почесною та шанованою не тільки дирекцією, а й батьківською громадськістю.

Оскільки кожна добра справа починається з Божого благословення та супроводжується молитвою, декан Рогатинський, військовий капелан отець Дмитро Бігун вшановував святкове дійство своєю присутністю. 

Учасники художньої самодіяльності коледжу розважали глядачів танцювальними композиціями, вокальними і хоровими номерами, творчою життєрадісною атмосферою.

З нагоди професійного свята дирекція і профком нагородили працівників коледжу, майстрів виробничого навчання грошовою премією і  вручили пошитий на замовлення спецодяг з логотипом навчального закладу.

  

  

  

Свято працівника аграрної галузі вдалося на славу!