«Створення мультимедійних презентацій та використання інтерактивних методів навчання у роботі молодого педагога»

     15 листопада відбулося чергове заняття «Школи молодого педагога», яке проводила Замкова Г.П. На початку заняття Галина Павлівна розповіла молодим викладачам кілька методичних рекомендацій:

1.Необхідно готуватися до кожного навчального заняття.

2.Шукати індивідуальних підхід і методи викладання своїх предметів та дисциплін.

3.Комбінувати різні види навчання і завдань на занятті.

4.Пошук методичних матеріалів на сайтах коледжів і шкіл.

   Для молодих педагогів цікаву доповідь про створення і використання мультимедійних презентацій під час навчальних занять підготувала викладач ветеринарних дисциплін – Павлів Л.П.

 Леся Петрівна поділилася своїми секретами створення мультимедійних навчальних презентацій та їх ефективність у роботі з студентами. Зазначила, що використовувати презентацію можна на різних етапах навчання, зокрема як домашнє завдання для студентів. Оскільки, це можливість самовдосконалення знань викладача і виявлення креативності студентів.

    Викладач О.В. Гадуп’як донесла до відома присутнім інформацію про інтерактивні методи навчання. Оксана Володимирівна зазначає, що на сьогоднішній день інтерактивні методи навчання є невід’ємною частиною роботи викладача. Слово – інтерактивний прийшло до нас з англійської і виникло від слова “інтерактив”. “Inter” – це “взаємний”, “act” – діяти. “Інтерактивний”-означає сприяти, взаємодіяти чи знаходитися в режимі бесіди. Інтерактивне навчання — це діалогове навчання, яке заперечує домінування як одного виступаючого, так і однієї думки над іншою.

   

   Ознайомила викладачів з арсеналом різних видів інтерактивних методів навчання, які застосовуються на кожному етапі заняття. Перевагою такого методу є швидкий аналіз знань і вияву колективної творчості.

     Присутні викладачі уважно слухали виступи досвідчених колег, задавали запитання.