Профорієнтаційна робота коледжу

Вибір професії — це велика відповідальність. Відповідальність перед батьками, перед суспільством, та найголовніше — перед собою. Відповідальність перед собою, мабуть, найважливіша, і полягає вона в тому, щоб обрати саме свій шлях і ним йти. Бо тільки сама людина може побачити, до чого в неї більший хист, до чого відчуває вона покликання. Кожен відчуває, що йому легше "дається" і, отже, чому зможе присвятити життя. І тут найважливіше — не схибити.

На днях працівники Рогатинського державного аграрного коледжу вирушили з профорієнтаційною програмою у Конюшківську ЗОШ І-ІІІ ступенів, де продемонстрували майстер-клас практичних навиків і вмінь робітничих професій. Кожна спеціальність коледжу унікальна і по-своєму приваблива. То ж до уваги школярів було представлено професії «Кухаря», «Фельдшера ветеринарної медицини», « Технолога» і «Механіка».

     

     

Зацікавлені учні мали змогу спільно з студентами та учнями оволодіти практичними вміннями кожної професії, розбирати деталі механізмів, прикрашати кондитерські вироби, практикуватися вводити ін’єкції на іграшковій моделі тварини і розробляти тушки птиці.

Крім того, для учнів підготували цікаві запитання і тести з кожної професії. Найкращі і найздібніші діти отримали нагороди і призи.