Тренінг «У полоні комп’ютера»

 

В гуртожитку №2 Рогатинського ДАКу відбувся тренінг для мешканців гуртожитку «У полоні комп’ютера». Метою і завданням тренінгу – профілактика комп’ютерної залежності студентської молоді, сприяти вмінню брати на себе відповідальність за сьогоднішнє життя і своє майбутнє.

Студентами було проаналізовано позитивні та негативні сторони комп’ютерних ігор, підготовлено для учасників тренінгу  цікаві презентації. Голова студентської ради Середюк Вікторія зачитала захоплюючу історію «Комп’ютер», після чого було обговорено наслідки комп’ютерної залежності.

   

Підводячи підсумки тренінгу вихователь гуртожитку Базюк Г.М. зазначила: «Ми живемо в комп’ютеризованому суспільстві, адже для сучасної людини комп’ютер – це частина життя. Він створений для того, щоб полегшувати наше життя, а не керувати ним. Тому ми повинні навчитися з розумом ставитися до комп’ютерних технологій. Тоді не буде залежності від комп’ютера, а буде самостійне управління власним життям і відчуття щастя незалежної, вільної в собі людини.»