Зустріч з студрадою гуртожитків

2 листопада проведена зустріч директора коледжу Триніва І.В з членами студентської ради гуртожитку №1 і №2. На зустрічі обговорювалися проблеми і пропозиції мешканців гуртожитків, зокрема  питання житлово- побутових потреб, дотримання порядку і дисципліни, організація дозвілля і виконання працівниками гуртожитків своїх посадових обов’язків.

Ігор Васильович повідомив присутнім про ідею облаштування спортивного майданчика з штучним покриттям (згідно з планами до кінця тижня розпочнуться роботи над втіленням проекту в життя). 

Заступник директора з виховної роботи Вергун Т.С. звернулась до членів студради гуртожитку з проханням дотримуватись правил безпечного користування електроприладами і газовими плитами, порядку і чистоти у кімнатах, самостійному створенні затишку і комфорту проживання.

Голова студентської ради гуртожитку №1 Сливчук Василь поінформував присутніх про виконання плану роботи студради, про проведення виховних заходів з вихователем Лисак М.Р.  і про плани підготовки гуртожитку до зимового періоду.

Голова студентської ради гуртожитку №2 Середюк Вікторія доповіла про проведені заходи з метою покращення умов проживання у гуртожитку, зокрема про придбання і встановлення економлампочок , виховних заходів і конкурсів, а також про адаптацію студенток-першокурсниць до умом проживання.

Зустріч пройшла у формі конструктивного діалогу. За її результатами відповідним службам дано протокольні доручення.