Зустріч з студактивом

    1 листопада відбулась зустріч директора коледжу Триніва І.В. з студентським активом навчального закладу.  На зустрічі були присутні заступник директора з виховної роботи Вергун Т.С. і голова профспілки студентів Благий Р.С., старости, профорги, представники студентської ради навчальних груп.

 На засіданні до розгляду винесли такі питання:

1.Організація навчально-виховного процесу у І-му семестрі.

2.Дотримання правил поведінки в навчальному закладі.

3.Температурний режим в навчальних корпусах та гуртожитку.

4. Організація дозвілля молоді. День студента.

5.Роль студактиву у забезпеченні позитивного мікроклімату в навчальній групі.

6.Контроль з боку студентського активу за відвідуванням студентами та учнями занять.

7.Вивчення думки студентів та учнів щодо покращення умов навчання і проживання.

8.Акція зі збору вживаного одягу для потребуючих студентів.

9.Організація харчування студентів та учнів.

10.Проведення батьківських зборів.

    

      Ігор Васильович Тринів - директор коледжу, повідомив членам студентського самоврядування про необхідність проведення 4-тих пар, відпрацювання в суботні дні з метою економії енергоресурсів та збільшення тривалості зимових канікул. Наголосив  на  дотриманні правил поведінки у навчальному закладі, нормативних документів, особливо на бережливому ставленні до державного майна.  Звернувся з проханням до студентів носити теплий одяг і взуття , оскільки навчальний заклад намагається максимально економно  витрачати кошти  на комунальні послуги.

      Студрада спільно з дирекцією коледжу обговорювали питання дозвілля студентської молоді у гуртожитках, а саме: проведення дискотек у кімнатах відпочинку, тематичних вечорів, святкування днів народжень, виховних заходів й конкурсів. Доручили голові студентського самоврядування Чубатій Василині розробити план заходів до Дня студента.

     Заступник директора з виховної роботи Вергун Т.С. донесла до відома присутніх інформацію про важливість ролі студентського активу у налагодженні контролю за навчально-виховним процесом і створенні сприятливого мікрокліматом у навчальних групах. Налаштовувала студентів на толерантне і культурне ставлення до своїх одногрупників, повагу і розуміння, а також бути прикладом для інших.

   

     Голова студентської профспілки Благий Р.С. нагадав, що запорукою успіху є добре злагоджений колектив , тому наголосив студентам на важливості уміння злагоджено працювати, спільно долати труднощі і доброзичливо ставитися один до одного.

    Також розглядалися питання облаштування спортивного майданчика з штучним покриттям, харчування студентів та учнів, проведення батьківських зборів.