Зустріч з майстрами виробничого навчання

     31 жовтня директор коледжу Тринів І.В. провів зустріч з майстрами виробничого навчання.  На зустрічі обговорювалися питання:

1.Виконання посадових обов’язків майстрів виробничого навчання.

2.Облік ведення документації.

3.Проведення конкурсу «Кращий за професією».

5.Ремонт сільськогосподарської техніки.

      Заступник директора з навчально-виробничої роботи відділення ПТО – Баран О.М. доповіла про виконання плану роботи майстрами виробничого навчання, про проведення вступного інструктажу перед практичними заняттями, а також перевірку документації. Найближчим часом планується проведення конкурсу «Кращий за професією» на загальноколеджному рівні.

     Відносно ремонту сільськогосподарської техніки доповідали завідувач відділення механізації сільського господарства Пазюк В.Р., майстри виробничого навчання Дмитрів А.В. і Вергун Б.В. Ремонтні роботи техніки вже почались, згідно плану проведено технічний огляд.

     Голова циклової комісії загально технічних дисциплін Чепіль Ю.С. поінформував присутніх про участь відділень у профорієнтаційному заході «Майстерня професій» і про закінчення ремонтних та організаційних робіт у навчально-виробничому класі.

    

     Тринів І.В. директор навчального закладу зазначив на необхідності залучення більшої кількості учнів професії «Кухар» до практичної діяльності, а також демонстрації і популяризації професійних навиків. Крім того, Ігор Васильович звернув увагу на потребі змін у підходах, методах виробничого навчання як кухарів, так і трактористів і водіїв.