Мистецький захід « На хвилях життя»

 

         19 жовтня 2017 року Вергун Т.С. - заступник директора з виховної роботи РДАКу та  Кобута І.Б - методист навчальної частини , які є колишніми ученицями художньої студії, де свого часу проводив заняття Олег Бойкевич, взяли участь у відкритті персональної виставки видатного рогатинця, краєзнавця, дослідника історико-краєзнавчої спадщини Рогатинщини – Олега Йосиповича Бойкевича.

         Тетяна Степанівна як колишня учениця і як помічник депутата обласної ради І. Триніва привітала винуватця дійства з відкриттям виставки і виданням книги «Рогатинщина у іменах, назвах і подіях»: « Тішуся, що в Рогатині проживають творчі, талановиті й енергійні люди, які не дають молоді стояти на місці, а є рушійною силою новітніх перетворень».

 Ігор Васильович Тринів – директор коледжу, депутат Івано-Франківської обласної ради та члени адміністративної ради навчального закладу особисто долучилися до видання книги.

Книга  «Рогатинщина у іменах, назвах і подіях» Бойкевича О.Й. активно використовується творчим колективом коледжу при підготовці тематичних занять та позааудиторних заходів.