Спартакіада військово-прикладних видів спорту

Кілька років поспіль в Рогатинському державному аграрному коледжі знагоди Дня захисника України, УПА і українського козацтва проводиться спартакіада військово-прикладних видів спорту з метою зміцнення студентського спортивного духу і демонстрації рівня фізичної підготовки вихованців коледжу.

Цьогоріч спартакіада була проведена 18 жовтня, яка складалась з 4 завдань: підтягування на перекладині, метання гранат Ф-1 на дальність, віджимання на брусах і біг 10*10 метрів. На відкритті спартакіади були присутні заступник директора з навчальної роботи Вільчик В.О, заступник директора з виховної роботи Вергун Т.С. і завідувач відділення механізації сільського господарства Пазюк Володимир Романович, які привітали з початком спортивних змагань і побажали учасникам успіхів. Провели захід керівник фізичного виховання і голова циклової комісії фізичного виховання і Захисту Вітчизни Колос М.В  і викладач дисципліни «Захисту Вітчизни» Маньків Р.В.

          

          

За результатами показників підготування на перекладині: переможцем став Драганчук Петро студент групи М-21, ІІ місце отримав – Семенців Микола студент групи В-22, ІІІ місце посів – Маман Іван студент групи М-12.

        

        

У завданні віджимання на брусах: І місце розділили Семенців Микола студент групи В-22 і Драганчук Петро студент групи М-21, ІІ місце отримали Качор Максим студент групи В-12 і Покришка Денис студент групи М-11, третє місце зайняв Маман Іван студент групи М-12.

         

         

У метанні гранат Ф-1 на дальність здобув перемогу Прончак Богдан студент групи М-21,  ІІ місце одержав Проців Михайло студент групи В-22, ІІІ місце виборов Стасів Михайло студент групи Тв-11.

         

         

         

За результатами бігу 10*10 метрів:

І місце – Вовк Володимир студент групи М-21;

ІІ місце – Слобода Дмитро студент групи М-12;

ІІІ місце – Качор Максим студент групи В-12.

        

        

Також визначили загальнокомандні місця між групами у спартакіаді:

І місце – група М-21;

ІІ місце – група В-22;

ІІІ місце – М-12.