Нарада з профорієнтаційної роботи

В Рогатинському державному аграрному коледжі, 5 жовтня відбулась нарада з питань організації профорієнтаційної діяльності у 2017-2018 н.р., яку провів заступник директора з навчальної роботи і заступник голови приймальної комісії Вільчик В.О. На засіданні розглядали такі питання:

-створення мобільних профорієнтаційних груп;

-організація заходів профорієнтаційного характеру;

-узгодження графіку виїздів у школи області;

-виготовлення рекламної продукції.

Заступник директора з виховної роботи, відповідальний секретар приймальної комісії Вергун Т.С. ознайомила присутніх з планом профорієнтації на 2017-2018 н.р. і коледжними профорієнтаційними заходами. На думку Тетяни Степанівни, основним завданням на даному етапі є створення мобільних профорієнтаційних груп і залучення до них студентського активу. Кожне відділення створило студентську профорієнтаційну групу, учасники якої були присутні на нараді. Завдання студентів донести до відома учням загальноосвітніх шкіл інформацію про свою професію і освітній рівень підготовки у коледжі. Не менш важливим завданням є виготовлення рекламної продукції та поширення інформації про діяльність коледжу в ЗМІ та соціальних мережах.

                   

Практичний психолог Добровлянська Н.В. зазначила, що при організації заходів профорієнтаційного характеру слід звернути увагу на перспективи вибору професій аграрного спектру.

Також виступив заступник директора з навчально-виробничої роботи Мельниченко П.С. За його словами, інформація профорієнтаційного змісту повинна бути короткою, доступною і переконливою, а також відображати шляхи подальших перспектив після закінчення навчального закладу.

На нараді дано доручення головам циклових комісій та членам профорієнтаційних груп щодо підготовки виїздів у навчальні заклади області.