Чергове засідання педагогічної ради

27 вересня у Рогатинському державному аграрному коледжі відбулося чергове засідання педагогічної ради з таким порядком денним:

  1. Методичне забезпечення освітнього процесу та підготовка до атестації викладачів у 2018р.;
  2. Охорона праці та безпека життєдіяльності учасників навчально-виховного процесу;
  3. Організація профорієнтаційної роботи та забезпечення виконання плану прийому у 2018р.

Доповідала про методичне забезпечення освітнього процесу і організацію атестації викладачів у 2018р. завідувач методкабінету Замкова Г.П.

 Галина Павлівна наголосила на удосконаленні існуючих навчально-методичних комплексів в плані створення мультимедійних презентацій, веб-сайтів, електронних підручників і посібників, а особливо створенні в електронному форматі матеріалів для самостійного вивчення студентами і розміщенні в електронній бібліотеці. Також було повідомлено про особливості атестації педагогічних працівників в цьому навчальному році. 

                   

З питань охорони праці та безпеки життєдіяльності учасників навчально-виховного процесу доповідав інженер з охорони праці Сухай Андрій Васильович. У виступі йшлося про виконання наказів по коледжу проведених навчань, контрольних перевірок та позапланового інструктажу у зв’язку із збільшенням трагічних випадків внаслідок виникнення техногенних ситуацій. Наголошувалося про особисту відповідальність кожного за створення і дотримання безпечних умов у навчально-виховному процесі.

 

Відповідальний секретар приймальної комісії Тетяна Степанівна Вергун доповіла про результати прийому у 2017р. та ознайомила присутніх з планом-графіку організації профорієнтаційної роботи задля забезпечення виконання плану прийому та обсягів державного замовлення у 2018р. 

 

Згідно питань порядку денного прийняли такі рішення:

  1. По-першому питанню:

-постійно оновлювати комплекси методичного забезпечення дисциплін, а також застосовувати інноваційні технології, форми і методи навчання. 

- провести атестацію педагогічних працівників згідно Типового положення про атестацію медпрацівників та узагальнених результатів їх роботи в між атестаційний період.

  1. По-другому питанню:

-інформацію про стан безпеки і протипожежних заходів прийняти до відома.

-З метою організації безпечних умов праці та життєдіяльності учасників навчально-виховного процесу, підготовка їх до дій в умовах надзвичайних ситуацій.

-неухильно дотримуватися вимог нормативних та інструктивних матеріалів з цих питань;

-проводити навчання працівників коледжу за узгодженими програмами і навчання студентів за програмою дисциплін «Охорона праці», «БЖД» і «Захист Вітчизни».

          3. По-третьому питанню:

  -прийняти до відома результативність профорієнтаційної роботи навчального закладу у 2016-2017р;

-затвердити план та заходи з проведення профорієнтаційної роботи, організації прийому на навчання до Рогатинського державного аграрного коледжу на 2017-2018 н.р.