Конкурс талантів 2017

                                                                            Талант- це легко робити те, що важко для інших.

                                                                                                                    Анрі Амієл.

                                                                   В кожній людині спить талант, але не всі його будять.

                                                                                                                    А.Мінченков.

Кожного року наприкінці першого навчального місяця проводиться конкурс талантів серед студентів I курсу. Цьогоріч конкурс відбувся 26 вересня. Захід мав на меті виявити і розкрити творчі здібності студентів. До уваги присутніх і членів журі учасники представили творчі номери у формі співочих виступів, театральних, танцювальних і гумористичних постановок, а також художніх малюнків. 

                   

                   

 

Оцінювали виступи груп почесне журі: заступник директора з навчальної роботи Вільчик В.О., заступник директора з виховної роботи Вергун Т.С., практичний психолог Добровлянська Н.В., завідувач бібліотеки Належита Л.М. і голова студради Чубата В.

                  

                   

                   

I місце розділили між собою групи М-12 і Т-11, II місце отримали групи В-12, Тв-11 і М-11, а III місце дісталося групам В-11 і К-11.

Тетяна Степанівна подякувала усім учасникам за участь і прекрасні номери, а також з радістю відзначила, що лави студентства поповнила талановита молодь і високий рівень підготовки окремих виступів. Завершився конкурс врученням грамот і солодких призів.