Правовий лекторій з студентами гуртожитків

19 вересня правовий лекторій з мешканцями гуртожитків організувала заступник директора з виховної роботи Тетяна Степанівна Вергун. Тема: « Профілактика протиправних дій, запобігання вживання алкогольних напоїв, наркотичних речовин і паління». Також участь у заході взяли: практичний психолог Добровлянська Наталія Володимирівна, медичний працівник Нікітенко Віра Іванівна, юрисконсульт Нагірна Лілія Богданівна та завідувачі, вихователі гуртожитків.

Вергун Тетяна Степанівна, заступник директора з виховної роботи ознайомила присутніх із загальноколеджними заходами профілактики протиправних дій і шкідливих звичок.

Добровлянська Наталія Володмирівна, практичний психолог розповіла про здоровий спосіб життя як складову успіху в майбутньому.

Нікітенко Віра Іванівна, медпрацівник коледжу поінформувала як алкоголь, наркотики і паління впливають на організм молодої людини і їх небажані наслідки.

Нагірна Лілія Богданівна, юрисконсульт довела до відома про адміністративну відповідальність за порушення правил проживання у гуртожитку. Зокрема, наголосила, що розпивання алкогольних напоїв або ж явка у нетверезому стані у громадських місцях, тягне за собою попередження або накладання штрафу від одного до п’яти неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Відповідно до наказу директора Рогатинського державного аграрного коледжу №18 від 05.02.2016. «Про затвердження документів студентських гуртожитків Рогатинського державного аграрного коледжу» - учню чи студенту, який проживає у студентському гуртожитку, забороняється палити, вживати та зберігати спиртні напої, наркотичні й токсичні речовини перебувати в гуртожитку в стані алкогольного, токсичного або наркотичного сп’яніння, порушувати тишу з 22:00 до 07:00.

За порушення припису до студента чи учня відповідно до п.26 Положення накладаються такі стягнення:

-зауваження;

-догана;

-виселення з гуртожитку;

-відмова в поселенні у гуртожиток на наступний навчальний рік;

-виключення з навчального закладу.

При виявленні факту перебування учня чи студента у нетверезому стані в гуртожитку складається Акт про порушення дисципліни, збираються письмові пояснення студента чи учня і відповідні записки вихователя чи завідувача гуртожитку, які передаються на розгляд адміністрації коледжу для вживання заходів згідно діючої нормативної документації.

Захід мав на меті застерегти студентство від протиправних дій, запобігти вживанню шкідливих речовин.  Студентські ради гуртожитків отримали доручення обговорити дані питання на своїх засіданнях у вересні.