Візит депутатів Верховної Ради та Івано-Франківської обласної ради в коледж

18 вересня в Рогатинський державний аграрний коледж з візитом прибули депутати Верховної Ради Віктор Леонідович Шевченко і обласної ради Микола Васильович Палійчук. Мета відвідин – ознайомлення з освітніми закладами Івано-Франківщини, їх потребами, а також проблемами мешканців Рогатинського району.

Віктор Леонідович Шевченко – народний депутат України 8-го скликання, член політичної партії «УКРОП».

Микола Васильович Палійчук – український політик, кандидат економічних наук. Крім, того депутат Івано-Франківської обласної ради VII скликання, голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та податків Івано-Франківської обласної ради і голова Івано-Франківської парторганізації «УКРОП».

Директор Рогатинського коледжу, кандидат сільськогосподарських наук, заслужений працівник сільського господарства України Ігор Васильович Тринів познайомив гостей з матеріально-технічною базою навчального закладу.

Також гості побували на вулиці Юрія Рогатинця в місті Рогатин, яка зараз перебуває в жалюгідному стані і потребує капітального ремонту. Ігор Васильович зауважив, що на ремонт дороги потрібно більше як мільйон гривень, а місцевий бюджет не має можливості виділити таку суму. Депутат Верховної Ради Віктор Шевченко особисто переконався в нагальній потребі ремонту дороги і спільно з депутатом Івано-Франківської ради  І.В.Тринівим сприятиме у вирішенні даного питання.

 

Директор навчального закладу поділився з гостями подальшими планами розвитку коледжу. Основним із яких є спорудження спортивного майданчика з штучним покриттям. На завершення зустрічі шановні гості висловили свої враження від навчального закладу і побажали дирекції успіхів у здійсненні задуманих проектів. Ігор Васильович подякував за візит і запросив на зустріч з педагогічним колективом в найближчий час.