Зустріч з випускниками

                                                                                           Найкращі роки життя - студентські!

Цього року минуло 20 років, як студенти випуску 1997 року закінчили Рогатинський державний аграрний коледж. Зустріч випускників відбулась 15 вересня. Радо зустрів випускників їх класний керівник Мельниченко Петро Степанович, тепер заступник директора з навчально-виробничої роботи, голова ради із сприяння працевлаштування студентів та взаємозв’язку з випускниками. Він провів екскурсію навчальними аудиторіями і коридорами рідного коледжу. Випускники були приємно вражені сучасним обладнанням, естетичним виглядом навчального закладу і щиро заздрили теперішнім студентам. 

 

 Заступник директора з навчальної роботи Вільчик Володимир Омелянович, виступив зі словами вітання і поінформував про сучасні досягнення коледжу та його подальші перспективи. 

 

На зустрічі випускники ділилися своїми спогадами студентських років, життєвими здобутками, власними спостереженнями і висновками щодо застосування отриманих ними навиків у навчальному закладі.  Староста випускників групи В-41 Скрипник (Юськів) Уляна Романівна подякувала за теплу зустріч і побажала успіхів у реалізації нових проектів!