Вибори голови студентської ради

14 вересня у конференц-залі відбулось перше засідання студентської ради в цьому навчальному році. Засідання відкрила заступник директора з виховної роботи Вергун Тетяна Степанівна. За словами Тетяни Степанівни, кожен студент важливий і унікальний, тому для адміністрації дуже важливо почути проблеми кожного із них. Студентська рада покликана представляти  думку кожного студента. Метою студентського самоврядування є створення умов для самореалізації особистості студентів та формування у них організаторських здібностей, лідерських якостей і відповідальності за результат праці.

Присутніми на зібранні були члени студентської ради і практичний психолог Добровлянська Наталія Володимирівна. Основним завданням засідання було обрати голову студради і його заступника, а також голів комісій ради. 

 

Перш за все, обрали головуючого зібрання, секретаря і членів лічильної комісії. На голову студради було висунуто дві кандидатури: Чубату Василину, студентку групи Т.в-21 і Макарчука Володимира, студента групи В-31. Перед голосуванням кожен з них представив свою передвиборчу програму. Передвиборча програма Чубатої Василини, націлена на створенні позитивного іміджу навчального закладу, урізноманітненні дозвілля студентів коледжу, проведенні профорієнтаційної роботи з метою популяризації професій аграрної галузі і залученні студентів в ряди студентського самоврядування. 

              

Традиційно голосування відбувається відкритим способом. За результатами голосування більшість членів студради віддали свій голос за Чубату Василину. На посаду заступника голови студентського самоврядування запропонували кандидатуру Макарчука Володимира, члени студради підтримали дану пропозицію. Секретарем обрали Кость Оксану, студентку групи Т-21 і керівником студентського фонду Хіцяк Віктора, студента групи М-11.

Крім того, на студентській конференції призначили нових керівників структурних підрозділів студентського самоврядування, а саме:

- Студентку групи Т-31 - Мельник Ольгу, студентське наукове товариство «Ерудит»;

-  Студента групи М-21 - Антошківа Богдана, комісія дисципліни і порядку;

-  Студентку групи В-11 – Лазор Анну-Марію, комісія соціального та правового захисту студентів;

-  Ученицю групи К-11 – Тимчишин Наталію, центр дозвілля «Самоцвіти»;

-  Студента групи М-31 – Чубатого Назарія, центр здоров’я « Геркулес»;

-  Студента групи Т-11 – Вітра Ярослава, штаб трудових справ;

-  Студентку групи В-21 – Сороку Христину, прес-центр;

-  Студентку групи В-41 – Бойко Ірину, школа лідерів. 

Під кінець засідання виступила практичний психолог Добровлянська Наталія Володимирівна. За словами Наталії Володимирівна студентська рада – це добра школа для розвитку навиків ораторського мистецтва, уміння формувати і відстоювати свою думку, а також безумовно вдосконалення організаторських здібностей. Завершилось засідання привітанням новообраних керівників студентської ради і побажанням плідної праці!