Нарада кураторів навчальних груп

13 вересня відбулась нарада кураторів навчальних груп з метою розгляду організаційно-виховних питань на місяць вересень. Нараду проводила заступник директора з виховної роботи Вергун Тетяна Степанівна. На нараді розглядалися такі питання як:

-стан відвідуваності навчальних занять;

- проведення виховних годин;

- результати успішності і контролі за дотриманням правил поведінки;

- проведення конкурсу " Креативний урожай";

- підготування до Дня вчителя.

 

Кураторам наголосили на контролі ситуації з відвідуванням занять, проведенні виховних годин з своїми групами, відвідуванні кімнат студентів у гуртожитках і підтриманні зв’язку з батьками студентів, які пропускають заняття і мають труднощі з адаптацією до навчального процесу. Адміністрація коледжу звернулась до кураторів з проханням прослідкувати за зовнішнім виглядом студентів під час навчального процесу і за відвідуванням бібліотеки.

 

Обговорювали питання проведення конкурсу «Креативний урожай» - представлення творчої композиції від кожного відділення або навчальної групи. Конкурс відбудеться 19 вересня о 15:00 в актовій залі. Крім того, 26 вересня пройде конкурс талантів серед студентів I-IV курсів. Організацію проведення свята до Дня вчителя доручили куратораторам студентів I курсу.