Зустріч мешканців гуртожитку з керівництвом коледжу

У перші дні вересня традиційно відбувається зустріч мешканців гуртожитку з адміністрацією коледжу і працівниками гуртожитків.

Організатор зустрічі – заступник директора з виховної роботи і соціальний педагог Вергун Тетяна Степанівна. У зустрічі взяли участь: заступник директора з господарської роботи Мельник Віталій Васильович, працівники гуртожитків: завідувач гуртожитку №2 Богач Світлана Адамівна, вихователь гуртожитку №2 Базюк Ганна Михайлівна, завідувач гуртожитку №1 Мельниченко Галина Богданівна, вихователь гуртожитку №1 Лисак Марія Романівна, а також медичний працівник Нікітенко Віра Іванівна і юрисконсульт Нагірна Ліля Богданівна. 

Мета зустрічі – обговорити житлово-побутові питання і наголосити студентам на необхідності дотримання правил поводження у гуртожитках і внутрішнього розпорядку.

Заступник з господарської роботи Мельник Віталій Васильович виступив з повідомленням: у випадку виникненням побутових проблем на прохідній в гуртожитках є журнал виклику відповідних технічних працівників. 

                                   

Для комфортного і вдалого проживання у гуртожитку варто дотримуватись кількох рекомендацій:

  1. Дбайливе ставлення до майна гуртожитку;
  2. Дотримання чистоти і порядку;
  3. Економного використання енергоносіїв;
  4. Дотримання розпорядку дня ( о 20:00 гуртожиток зачиняється);
  5. Організація культурно-освітнього дозвілля.

Медичний працівник Нікітенко Віра Іванівна застерегла студентів бути обережними у споживанні консервації, з метою запобігання харчового отруєння. Рекомендувала раціонально харчуватись і стежити за станом здоров’я, у зв’язку з різкими перепадами погодніх умов – одягатись у теплий одяг. При найменших ознаках захворювання звертатись у медпункт.

Юрисконсульт коледжу Нагірна Ліля Богданівна поінформувала студентів про юридичні підстави їхнього проживання у гуртожитках. 

            Зустріч завершилась з побажаннями створити власний затишок у кімнатах і щасливого перебування в нашому коледжі!