Зустріч студентів I курсу з керівництвом коледжу

Під наставництвом кураторів навчальних груп актову залу Рогатинського державного аграрного коледжу заповнили студенти-першокурсники, які прибули на ознайомчу зустріч з керівництвом коледжу.

                    

Проводив цю нараду заступник директора з навчальної роботи – Вільчик Володимир Омелянович. Основною метою зібрання було ознайомити першокурсників з керівництвом структурних підрозділів та правилами внутрішнього розпорядку під час навчального процесу. Оскільки основними завданнями адміністрації та педколективу навчального закладу є:

-  Навчити «вчитися» студента;

-  Забезпечити якісні умови навчання;

-  Сприяти розвитку особистості;

-  Контролювати дотримання правил безпечної поведінки.

Знайомство I курсу почалось із заступників директора, а саме: Мельниченком Петром Степановичем ( заступник з навчально-виробничої роботи), Вергун Тетяною Степанівною ( заступник з виховної роботи та соціальний педагог), Баран Ольгою Михайлівною ( заступник з навчально-виховної роботи і заввіділення ПТО). В основному наголошувалось на дотриманні правил поведінки і порядку на території коледжу, про відвідуваність навчальних занять, а також масових заходів, які відбуваються в навчальному закладі. 

        

Студентам I курсу запропонували різні шляхи для самореалізації, зокрема:

1)    Художня самодіяльність:

а) народний танцювальний колектив « Юність Опілля», керівником якого є хореограф Мельник Людмила;

б) народний хоровий колектив «Опільські роси» - керівник Крупка Андрій;

в) вокал - художний керівник Федьків Богдан.

2) спортивні секції;

3) наукові гуртки;

4) студентське самоврядування.           

За участь в життєдіяльності коледжу присвоюють додатковий бал до загального рейтингу оцінювання, для першочергового нарахування стипендії.

Також зазначалося, що управління навчальним процесом здійснюється по-рівнево, в першу чергу на відділеннях через кураторів навчальних груп.

Познайомилися першокурсники із завідувачами відділень коледжу: Благим Романом Степановичем ( завідувач ветеринарного відділення), Пазюк Володимиром Романовичем ( завідувач механізації сільського господарства) і Гладун Марією Степанівною (завідувач технологічного відділення). Кожен із завідувачів детальніше розказали студентам про роботу відділень, організацію навчального процесу і підготовку висококваліфікованих спеціалістів.

До відома студентів донесли інформацію про діяльність бібліотеки коледжу, завідувачем якої є Належита Лідія Миронівна. Вона повідомила, що всі необхідні підручники студенти отримають згідно складеного графіку. Наголосила на обов’язковості читання художньої літератури, з метою розширення світогляду студентів. 

Крім того, у разі виникнення проблем із здоров’ям на території коледжу діє медпункт, який знаходиться у гуртожитку №2. Завершилась зустріч із побажанням успіхів у навчанні і до нових зустрічей!