Урочистість з нагоди 1 вересня

 

Сьогодні перший вересневий день.

Щемить у серці радісна тривожність,

Зове до звершень, додає натхнень.

Такий сьогодні урочистий коледж,

Лунають скрізь веселі голоси.

Зібралась юнь у своєрідне коло,

Де осередок мудрості й краси.

1 вересня пролунав перший дзвоник на подвір’ї Рогатинського державного аграрного коледжу, який скликав на святкування з нагоди Дня знань дирекцію коледжу, викладачів, студентів, учнів, батьків і гостей свята.

                                       

Цього року в Рогатинський коледж прибули здобувати фах 210 студентів й учнів першокурсників. Та не менш важливим цей рік є для випускників, які незабаром стануть висококваліфікованими спеціалістами і будуть творити власний професійний шлях. 

Вступне слово на церемонії святкування 1 вересня було надано заслуженому працівнику сільського господарства України, кандидату сільськогосподарських наук, депутату Івано-Франківської обласної ради, директору коледжу Триніву Ігорю Васильовичу. Він висловив привітання з нагоди Дня знань усім учасникам святкового дійства і побажав плідної праці. 

На урочистість до коледжу завітали заступник голови РДА Канюка Оксана Іванівна, військовий капелан ЗСУ, декан Рогатинський УГКЦ о.Дмитро Бігун і о.Василь Бояновський.  Вельмишановні гості зі словами привітання звернулись до студентської молоді.

 

 

Відбулась церемонія нагородження педагогів і студентів почесними грамотами і преміями за досягнення успіхів у професійній діяльності та навчанні. А також віднедавна за доброю традицією в День знань садиться нове дерево на Алеї першокурсника. Право виконати цю почесну місію отримали I курсу технологічного відділення Ярослав Вітер і викладач Рутило Олександр Іванович. 

Завершилось свято врученням ключа від "Країни професійних знань" студентові I курсу Денису Покришці від директора коледжу Ігоря Триніва. Пролунав дзвоник на перший урок для першокурсників, який цьогоріч присвячений темі: " Європа - наш цивілізаційний вибір".