Профорієнтація змалку

        У перші дні літа в рамках Дня професії у Рогатинському державному аграрному коледжі на профорієнтаційній екскурсії побували учні 5-6 класів Рогатинської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, які оздоровлювалися у пришкільному таборі,  та їхній наставник   Т.Я. Семенюк.

Хлопчиків та дівчаток радо зустрічала адміністрація коледжу – директор Тринів І.В., заступники директора Вільчик В.О., Вергун Т.С.

Екскурсанти ознайомилися з базою навчального закладу, зокрема з кабінетами, лабораторіями, спортивною та актовою залами, позаймалися на тренажерах, побували в гуртожитку №2 та в автопарку.

В ході екскурсії Вергун Т.С. знайомила майбутніх абітурієнтів з історією коледжу, розповіла, що з ініціативи студентства та адміністрації на території закладу споруджені капличка Покрови Божої Матері та пам’ятний знак Небесній Сотні, біля яких відбуваються усі знаменні події. А Благий Р.С.- завідувач ветеринарним відділенням, та Майка Г.І. – викладач спецдисциплін, розповіли про світ професії фельдшера ветеринарної медицини та техніка-технолога. З професіями техніка-механіка і тракториста дітей знайомив викладач спецдисциплін Дмитрів А.В. Цікавою була розповідь про життя в гуртожитку завідувача гуртожитком №2 Богач С.А.

Справжнім сюрпризом для дітей став солодкий стіл, підготовлений нашими учнями - кухарями та дирекцією навчального закладу.

Адміністрація коледжу дякує усім, хто долучився до цієї важливої справи.