Зліт студентів-аграріїв України

24-27 травня 2017 року делегація аграрних ВНЗ І-ІІ р.а.Івано-Франківської області у складі студентів Середюк Вікторії (Рогатинський РДАК) та Боднарук Любові (Івано-Франківський коледж ЛНАУ) та педагогів Теяни Вергун і Наталії Добровлянської (Рогатинський РДАК) побувала на щорічному Зльоті студентських лідерів аграрної освіти у м.Київ, зокрема у Національному університеті біоресурсів і природокористування України, який організувала  Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів «Агроосвіта».

Насичена Програма зльоту передбачала засідання дискусійних клубів за науковими напрямками та об’єднаної ради студентського самоврядування, психологічні тренінги, агро-дебати, концертні програми, цікаві зустрічі, вечори знайомств, пізнавальні екскурсії, акції.

Студентська молодь Івано-Франківщини безпосередньо взяла участь у засіданнях тематичних дискусійних клубів за двома напрямками: «Студентське самоврядування: стратегія розвитку, досягнення, проблеми та перспективи» та «Історія, проблеми та перспективи розвитку тваринництва та водних біоресурсів», була активною на психологічному тренінгу та агро-дебатах.

Цікавою була творча зустріч студентства з актором, нашим земляком Богданом Бенюком, на якій наша делегація мала честь вручити Заслуженому артисту України від усіх присутніх студентів-аграріїв хліб-сіль та привітати з 60-ти річчям від дня народження.

Під час оглядово-пізнавальних  екскурсій  студентів вразила краса і велич столиці України.

Поїздка була змістовною та результативною, адже молодь збагатилася духовно, попробувала власні сили, мала можливість для нових цікавих знайомств.

 

Від делегації Івано-Франківської області висловлюємо щиру подяку ректору НУБіП України, професору, члену-кореспонденту НАПН України Станіславу Ніколаєнку за чудову організацію Зльоту.

Окрему вдячність висловлюємо Совакову Олександру Вікторовичу, заступнику директор ННІ лісового і садово-паркового господарства з культурно-виховної роботи, за безпосередній супровід та турботу про делегацію.