Загальноколеджні батьківські збори

У Рогатинському державному аграрному коледжі відбулися загальноколеджні батьківські збори

Проблема навчання і виховання молоді є пріоритетною для Української держави. Директор коледжу Тринів І.В. акцентував увагу присутніх батьків на тому, що надання освітніх послуг – це процес водночас і навчання, і виховання. Суспільству необхідні особистості, які готові та спроможні приймати рішення, відповідати за них у кожній сфері життя. Студент у коледжі отримує не лише знання і формує певні вміння та навички, але й уміє творчо їх застосувати, приймати самостійно рішення. Про це свідчать виступи наших студентів на батьківських зборах у концертній програмі, присвяченій Дню матері та експонати виставки науково-технічної творчості студентів під керівництво їх наставників: кураторів, викладачів, завідувачів кабінетами та лабораторіями, майстрів виробничого навчання.

  

За відповідальне ставлення до батьківських обов’язків та співпрацю з навчальним закладом батькам успішних студентів та учнів і найактивнішим учасникам громадського життя коледжу вручили подяки дирекції та студентського профкому:

Макарчук Уляні Миколаївні та Володимиру Григоровичу

Бухвак Інні Олександрівні та Миколі Григоровичу

Дуденчук Людмилі Василівні та Івану Дмитровичу

Мельник Світлані Михайлівні

Галінович Світлані Олександрівні

Маслій Ганні Михайлівні

Диркавець Лесі Яківні

Горфиняк Олександрі Ігорівні

Сигут Аллі Іванівні

Стечак Марії Михайлівні

Пащин  Оксані Андріївні

Воєводі Ользі Ярославівні

Збори продовжувались у групах, де батьки поспілкувалися з кураторами груп, дізналися про навчальні досягнення вихованців та побачили, чим живуть їхні діти в коледжі. У групах обговорили і вирішили актуальні питання щодо підвищення якості знань, поведінки, відвідування та інше.

Батьківські збори є ефективною формою взаємодії між батьками і викладачами, яка допомагає реалізувати всі поставлені завдання.